Historie značky Blomus

Historie značky Blomus

 

Rodinné podnikání značky Blomus vzniklo v roce 1921 výrobou dílů pro jízdní kola, které se v roce 1961 rozšířilo o designové předměty z místních přírodních zdrojů, tedy mědi, mosazi, cínu a nerezové oceli.

Společnost Blomus jako taková, byla založena v roce 1961 v německém městě Sundern. Za úspěchem stojí především kvalita produktů, která má nerozeznatelný design, je zde také vidět láska k řemeslu a určitě také musíme zmínit praktičnost, které Blomus produkty rozhodně mají. I z těchto důvodů je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.

 

Materiály značky Blomus

 

Stěžejním materiálem značky Blomus je ale i dnes nerezová ocel, často citlivě kombinována s dalšími materiály. V aktuálním sortimentu naleznete široké spektrum praktických a nadčasových produktů do domácnosti i zahrady. Vysokou kvalitu provedení poznáte velmi rychle při každodenním použití v domácnosti. Výrobky Blomus získávají každý rok mnoho významných ocenění za minimalistický a nadčasový design.

 

Prohlédněte si všechny výrobky 

 

 

Galerie

Zdroj: DOMIO

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení