Kulaté závěsné zrcadlo, 80 cm, pískové

Neohodnoceno
Novinka
Kulaté závěsné zrcadlo, 80 cm, pískové BLOMUS

Velké nástěnné zrcadlo s béžovým tónováním odrazové plochy je opravdu poutavé a stane se dominantou každého pokoje či koupelny.

Minimalistická krása je podtržena ocelovým rámem s barevným práškovým lakováním.

8 507 Kč / ks
Můžeme doručit do:
16.11.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Láska na první pohled! Velké nástěnné zrcadlo s šedým tónováním odrazové plochy je opravdu poutavé a stane se dominantou každého pokoje či koupelny.

Minimalistická krása je podtržena ocelovým rámem s barevným práškovým lakováním v odstínech, které se skvěle doplňují se stolky FERA, stoličkami AROUND i poličkami PANOLA.

Materiály pro zavěšení na zeď jsou součástí balení.

Dostupné ve třech barvách a dvou velikostech.

 

Vlastnosti: 

  • Rozměry: Ø 80 cm, v.: 3 cm, š.: 80 cm
  • Materiál: lakovaná ocel, sklo
  • Barva: béžová
  • Vhodný do pokoje či koupelny
  • Minimalistický styl
Kód Kód: BM65923
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Bytové doplňky
Záruka: 2 roky
Modelová řada: RIM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.