3 vázy různých barev set NONA

Neohodnoceno

Přírodní elegance: Tam, kde se květiny setkávají s drsným, neglazovaným porcelánem, se vytváří přirozená elegance.

573 Kč / ks
Můžeme doručit do:
17.2.2021
Na objednání - většinou 14 dnů

Přírodní elegance: Tam, kde se květiny setkávají s drsným, neglazovaným porcelánem, se vytváří přirozená elegance. Vázová souprava NONA ve třech koordinovaných barvách zaujme svým mimořádným tvarem. Malé hrboly, malé barevné odchylky a viditelné čáry dělají z váz unikát.

Kód Kód: BM65973
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Vázy, Vázy NONA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: NONA
Série: Blomus NONA
Barva: šedá, starorůžová
Výšky: 6,5 / 7 / 9 cm
Materiál: porcelán

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.