Stěrka na úklid koupelny dlouhá s nástěnným držákem LAVEA

Neohodnoceno

Stěrka LAVEA z leštěné nerezové oceli, je vhodná na stírání vody z podlahy ve vaší koupelně. Své uplatnění najde především při úklidu sprchového koutu. Díky jednoduchému designu a nástěnnému držáku můžete stěrku snadno uskladnit.

2 558 Kč / ks
Můžeme doručit do:
8.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Stěrka LAVEA z leštěné nerezové oceli, je vhodná na stírání vody z podlahy ve vaší koupelně. Své uplatnění najde především při úklidu sprchového koutu. Díky jednoduchému designu a nástěnnému držáku můžete stěrku snadno uskladnit. Se stěrkou se pracuje pohodlně díky protiskluzové rukojeti se silikonovým povrchem. Tento dokonalý pomocník udrží podlahu v koupelně suchou a čistou.

Stěrka LAVEA:

  • Vyrobena z leštěné nerezové oceli a silikonu
  • Rozměr: šířka 36 cm, délka 122 cm
  • Lištu stěrky lze měnit
  • V nabídce také stěrka LAVEA Blomus na sklo a menší prostory
  • Dodávána včetně montážního materiálu
  • Možnost přikoupení lepící sady 2FIX
Kód Kód: BM68990
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Stěrky na sklo
Záruka: 2 roky
Modelová řada: LAVEA
Barva / rozměry: š 36 cm, d 122 cm
Materiál: leštěné nerezová ocel silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.