Hmoždíř černo-bílý, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Hmoždíř Eva Solo přináší nový a jednodušší způsob drcení a mletí koření či bylinek. Jeho dno je opatřeno drážkami pro snadnější drcení. Díky protáhlému tvaru se pohodlně drží. Pali…


Parametry produktu naleznete níže.

1 519 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.2.2019
Skladem u výrobce. Dodací lhůta bývá zpravidla 14 dní.

Hmoždíř Eva Solo přináší nový a jednodušší způsob drcení a mletí koření či bylinek. Jeho dno je opatřeno drážkami pro snadnější drcení. Díky protáhlému tvaru se pohodlně drží. Palička může být po použití uložena uvnitř hmoždíře, kam přesně pasuje. Držák paličky je pro snadnější a pohodlnější úchop také potažený silikonem. Silikon najdete i na spodní polovině hmoždíře, aby hmoždíř neklouzal po pracovní ploše nebo aby ji nepoškrábal.

 

 

O hmoždíři Eva Solo stručně:

  • Je vyrobený z bílého porcelánu a silikonu v černé barvě
  • Pro mytí v myčce je nejdříve nutné silikonový obal sejmout
  • Držák paličky je pro snadnější a pohodlnější úchop potažený silikonem
  • Produkt získal prestižní ocenění za design: Red Dot Design Award 2012
Kód Kód: 530551
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Designové kuchyňské náčiní
Záruka: 2 roky
Design: DesignWright
Barva / rozměry: černo-bílá / d 14 cm, š 7,1 cm, v 6,5 cm
Popis 1: porcelán
Popis 2: silikon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.