Metlička z nylonu 3v1, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Velká metlička 3v1 od dánské společnosti Eva Solo potěší ty, kdo mají rádi moderní, funkční a inovativní design. Je tvořena dvěma šlehacími metličkami do talíře, které js…


Parametry produktu naleznete níže.

727 Kč / ks
Můžeme doručit do:
10.9.2018
Skladem u výrobce. Dodací lhůta může být až 3 týdny!

Velká metlička 3v1 od dánské společnosti Eva Solo potěší ty, kdo mají rádi moderní, funkční a inovativní design. Je tvořena dvěma šlehacími metličkami do talíře, které jsou spojeny magnetem.

 

Všechny tři nástroje z novinkové série pomocníků 1+ do kuchyně jsou kompaktní a praktické. Každý z nich se skládá ze dvou stejných nástrojů (v černé a světle šedé barvě) jež svým spojením vytvářejí nástroj třetí. Za pomoci magnetů se tak mění tvar, funkce a velikost nástroje.

 

 

Metlička 3v1 Eva Solo ve stručnosti:

  • Vhodné do hrnců a pánví s nepřilnavým povrchem
  • Vyrobeno z nylonu vyztuženého skleněnými vlákny
  • Odolá teplotám do 220 °C
  • Tvořena dvěma šlehacími metličkami do talíře spojenými magnetem
  • Rozpojení je snadné
  • Vhodné do myčky nádobí
Kód Kód: 119627
Jméno výrobce: EVA SOLO
Kategorie: Kuchyňské náčiní
Záruka: 2 roky
Barva / rozměry: d 26 cm
Popis 1: nylon
Popis 2: odolá teplotám do 220 °C
Popis 3: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.