Žulový váleček na těsto Grano

Neohodnoceno

S pomocí masivního válečku Grano vyválíte rovnoměrně hladké těsto bez bublin. A když ho zrovna nepoužíváte, vystavte si ho v kuchyni, bude vám v ní krásnou dekorací.

1 705 Kč / ks
Můžeme doručit do:
16.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

S pomocí masivního válečku Grano vyválíte rovnoměrně hladké těsto bez bublin. A když ho zrovna nepoužíváte, vystavte si ho v kuchyni, bude vám v ní krásnou dekorací.

Žulový váleček na těsto Grano:

  • Vyroben z robustní žuly
  • Rozměry: průměr 4,5 cm, délka 40 cm
  • Pro snazší použití je váleček zúžen na koncích
  • Součástí je držák
  • Omývejte vlažnou vodou
Kód Kód: BM63771
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Designové kuchyňské náčiní
Záruka: 2 roky
Série: Blomus GRANO
Barva / rozměry: Ø 4,5 cm, d 40 cm
Materiál: žula

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.