Květináč porcelánový starorůžový NONA

Neohodnoceno

Přírodní elegance: pokud čerstvé bylinky naráží na hrubý, neglazovaný porcelán, vytvoří se přirozená elegance.

708 Kč / ks
Můžeme doručit do:
15.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Přírodní elegance: pokud čerstvé bylinky naráží na hrubý, neglazovaný porcelán, vytvoří se přirozená elegance. Bylinkový hrnec NONA v jemném odstínu šedé zvaný Pewter dává domovu uzemněný dotek. Malé hrboly, malé barevné odchylky a viditelné linie dělají banku jedinečným. K dispozici v několika barvách.

Kód Kód: BM65976
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Květináče, Květináče NONA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: NONA
Série: Blomus NONA
Barva: starorůžová
Průměr: 15 cm
Materiál: porcelán
Výška: 12,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.