servírovací lžíce na dorty z nerezu matná STELLA

Neohodnoceno

Minimalistický a nadčasově krásný. Dortový server STELLA vyrobený z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl.

782 Kč / ks
Můžeme doručit do:
15.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Minimalistický a nadčasově krásný. Dortový server STELLA vyrobený z matné nerezové oceli obratně uspořádá jídelní stůl. Lineární, redukovaná forma byla navržena designérem Theresou Randovou a dokonale se mísí s jídly a stolním prádlem z řady Blomus. Lze mýt v myčce.

Kód Kód: BM63955
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Sady nerezových příborů, příbory na steaky
Záruka: 2 roky
Modelová řada: STELLA
Série: Blomus STELLA
Barva: matná
Materiál: Nerezová matná ocel
Rozměry: 24 x 5,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.