Ani kapka vedle

Nebaví vás již rozlévání nápojů po stole?

Chcete si užívat komfort nalévání nápojů bez toho, aby byla tekutina všude kolem jen ne ve skleničce? Udělejte dojem karafou s drip free okrajem.

Znáte to. Těšíte se na svoje hosty či rodinnou pohodu, chcete udělat ten nejlepší dojem, takže kromě dobrého jídla se podává i dobré pití. Jakmile však dojde k nalévání, tak ruce i gravitační síla přestanou být vašimi přáteli a nápoje jsou všude kolem jen ne ve skleničce.

Možná jste již přemýšleli mnohokrát o nějaké vychytávce, která by těmto nepříjemnostem předcházela, ale šlo doposud o nenaplněné představy.

Těmto nenaplněným představám a společně s nimi i nepříjemnostem s rozlitými nápoji je však konec, protože si můžete pořídit velice praktickou, funkční a přitom elegantní vychytávku v podobě moderní karafy s drip okrajem od Eva Solo.

Jak již název napovídá, nejde o tradiční karafu, ale o karafu doplněnou o patentovaný nalévací ret z nerezové oceli a silikonu, díky kterému již nevyjde ani kapka nápoje nazmar. Unikátní technologie drip free slouží právě k tomu, aby váš stůl, ubrus i oblečení zůstali při nalévání nápojů čisté.

Samotná karafa je vyrobena z kvalitního tepelně odolného skla, takže jí můžete používat nejen k podávání studených nápojů, ale i těch horkých. To znamená, že jí využijete při každé příležitosti.

Tuto technologii již oceňují i mnozí vinaři při nalévání především červeného vína, které dokáže zanechat na ubrusech i oděvu velice viditelné a nevyčistitelné skvrny.

Navíc jde o natolik elegantní nádobu, že je pomůckou nejen praktickou, ale i estetickou a dokáže velice příjemně oživit design stolování. Hodí se ke každé příležitosti, a to nejen slavnostní, ale i při letním posezení na zahradě či při nedělním obědě s rodinou.

Užijte si proto i vy pohodlné rozlévání nápojů všech druhů a dopřejte si tento komfort při každé příležitosti. Teď, když budete chtít před hosty udělat skvělý dojem, tak si můžete být jisti, že to ani jinak, než skvěle nemůže dopadnout.

 

Zdroj: DOMIO

 

Prohlédněte si všechny karafy 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení