Dávkovače na mýdlo a tekutý krém bílý od Eva Solo

1 hodnocení

Dávkovače na mýdlo a tekutý krém

Dávkovače na mýdlo a tekutý krém  jsou vyrobeny z matné nerezové oceli a plastu o objemu 180 ml a 100 ml. Díky velikostem tak snadno rozeznáte, co v kterém dávkovači máte.

Popis dávkovače

Praktické a promyšlené dávkování

Sada dávkovačů na mýdlo

1 799 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.2.2019
Skladem (3 ks)

Design dávkovače na mýdlo a krém

Série Eva Solo Bath využívá jednoduchého, výrazného designu s vysokým stupněm funkčnosti všech výrobků. Je navržena tak, aby nezestárla a byla stále in.

Jedním z produktů, kterými Eva Solo doplnila svůj sortiment, je i sada dvou dávkovačů z kvalitní nerezové oceli a plastu v bílé barvě, která vám pomůže udržet hygienické standardy v koupelně i kuchyni.

Praktické a promyšlené dávkování

Dávkovače na mýdlo a tekutý krém jsou vyrobeny z matné nerezové oceli a plastu o objemu 180 ml a 100 ml, snadno se čistí. Můžete je používat pro dávkování mýdla, čisticího pleťového mléka, pleťové vody, tekutých krémů nebo například dezinfekce.

Oba dávkovače snadno rozeznáte díky jejich rozdílné velikosti. Jejich použití je jednoduché. 

Oba plastové zásobníky jsou důmyslně opatřeny značkou s maximálním množství tekutiny, aby nedocházelo k nechtěnému přeplnění dávkovačů.

Sada dávkovačů na mýdlo a krém

  • Vyrobeny z matné nerezové oceli a plastu v bílé barvě o objemu 180 a 100 ml
  • Menší dávkovač o objemu 100 ml je vhodný pouze pro krémy tekuté
  • Pro tekuté výrobky péče o pleť, hydratační gely, mýdlo či dezinfekci
  • Na plastovém zásobníku vyznačení maximálního množství tekutiny
  • Pro estetickou dokonalost byla pumpička zcela ukryta uvnitř těla
  • Umožňují snadné použití, plnění a čištění
  • Lehce je rozeznáte díky odlišné velikosti
Kód Kód: 567894
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Dávkovače na mýdla
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Série: Eva Solo Bath
Barva / rozměry: bílá / Ø 5,5 cm, v 13 / 18 cm, V 100 / 180 ml
Popis 1: matné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.