Kartáč na čištění grilu s vyměnitelnou hlavicí, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Správné zacházení a čištění grilu prodlužuje jeho životnost . Pro jeho snadnější údržbu vyvinula Eva Solo extrémně odolný a funkční kartáč s dlouhou životností, sp…


Parametry produktu naleznete níže.

899 Kč / ks
Výroba ukončena

Správné zacházení a čištění grilu prodlužuje jeho životnost . Pro jeho snadnější údržbu vyvinula Eva Solo extrémně odolný a funkční kartáč s dlouhou životností, speciálně pro grily z nerezové oceli.

 

Hlavice kartáče je vyměnitelná. Pokud dojde k opotřebení, můžete objednat pouze kartáč a provoz je tak úspornější.

 

Silikonová termoizolační rukojeť skvěle padne do ruky a pozvedne i čištění grilu na příjemnou činnost. Se svou skloněnou hlavou se kartáč dostane do každého rohu. Vyroben z matné nerezové oceli.

 

Kód Kód: 571106
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Grily a příslušenství
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: d 38,7 cm, hlavice kartáče d 6,6 cm
Popis 1: matné
Popis 2: nerezová ušlechtilá ocel
Popis 3: silikon
Popis 4: vhodné do myčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eva-solo-logo

 

Historie společnosti se datuje již od roku 1913, ale značka Eva měla svůj zásadní průlom v roce 1952 se strojem na krájení chleba a masa, který se stal klasikou designu. První z mnoha této dánské značky. Dnes jsou výrobky rozděleny do několika kolekcí, které jsou prodávány po celém světě. Podstata je však stále stejná: estetika, funkčnost a kvalita.

Jméno Eva Solo vidělo světlo světa roku 1997.  Dánská značka se skládá převážně z exkluzivních produktů pro domácnost. Klíčová slova jsou jednoduchost, odlišné čáry a vysoký stupeň funkčnosti. Mezi kategorie výrobků Eva Solo patří vaření, servírování a bydlení.