Zwilling Vitality set nádobí 5 ks

Kód: 66460-000
Novinka
Neohodnoceno
Značka: ZWILLING
10 490 Kč / ks
Na objednání - obvykle 3 až 6 týdnů
Můžeme doručit do:
28.6.2021

Tato 5-dílná sada nádobí zahrnuje 4 hrnce a jeden rendlík, vhodný například na omáčky. Set může být použit na všech typech varných ploch, včetně indukce. Díky integrovaným odměrkám bude správné dávkování ingrediencí hračka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato 5-dílná sada nádobí zahrnuje 4 hrnce a jeden rendlík, vhodný například na omáčky. Set může být použit na všech typech varných ploch, včetně indukce. Díky integrovaným odměrkám bude správné dávkování ingrediencí hračka. Kromě rendlíku také všechny hrnce obsahují skleněné pokličky, přes které můžete dohlížet na přípravu jídel a které perfektně těsní, čímž zkracují dobu přípravy a šetří energii. Povrch hrnců je vyroben z kvalitní 18/10 nerezové oceli a dno má patentovanou Sigma Classic+ technologii - 3 vrstvy s hliníkovým jádrem rovnoměrně vedou teplo po celé ploše a dlouho si ho ochovávají. Držadla hrnců samozřejmě zůstávají vždy chladná pro bezpečnou manipulaci. 

Obsah sady: 1,5l rendlík bez pokličky, 2l hrnec s pokličkou, 3l hrnec s pokličkou, 3,5l hrnec s pokličkou a 6l hrnec s pokličkou

Doplňkové parametry

Kategorie: Litinové hrnce, keramické a měděné hrnce
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Mimořádný úspěch jedné z nejstarších značek na světě je založen na spokojenosti zákazníků, která ve velmi rané fázi překročila státní hranice. Výrobky jsou inovativní a dodnes určují mezinárodní standardy, protože jsou vždy zaměřeny na přání zákazníků.

#showmore#

 

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulý ZWILLING jako ochrannou známku, čímž položil základ mezinárodní společnosti. Bílý symbol ZWILLING na červeném pozadí je dnes výrazem sofistikovaného životního stylu. Ať už jde o vysoce kvalitní kuchyňské výrobky, příbory nebo kosmetické nástroje.

  • Prémiová německá kvalita, extrémní odolnost, životnost a inovace
  • V nabídce také profesionální hrnce, pánve, kuchyňské pomůcky
  • Nože Zwilling patří mezi nejlepší na světě a jsou vyrobeny ze speciální směsi nerezové oceli, chromu a uhlíku
  • Dlouhodobá ostrost nožů díky ručnímu doostření, leštění a kontrole laserem

Značka Zwilling je známkou kvality a inovací. Zwilling je moderní společnost s dlouholetou tradicí sahající do roku 1731. Produkty Zwilling se vyznačují vysokou kvalitou, krásným designem a funkčností. Specializací společnosti je sofistikované kuchyňské vybavení jako jsou nože, příbory, hrnce, pánve, sklenice, kuchyňské náčiní atd. Vybrat si můžete i japonské nože, šálky a čajové konvice či kapesní nože.