Samozavlažovací květináč šedá OE 20,5 cm, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Jednoduchost, zřetelné linie a vysoká funkčnost charakterizují výrobky dánské společnosti Eva Solo. Nejinak je tomu v případě samozavlažovacího květináče Eva Solo


Parametry produktu naleznete níže.

2 077 Kč / ks
Můžeme doručit do:
28.2.2019
Skladem (1 ks)

Jednoduchost, zřetelné linie a vysoká funkčnost charakterizují výrobky dánské společnosti Eva Solo. Nejinak je tomu v případě samozavlažovacího květináče Eva Solo vyrobeného z odolného polystonu , což je nový materiál podobný kamenině. Květináč můžete používat na zahradě i terase. Polystone odolává změnám teploty, nemění barvu a navíc je lehčí než běžný kámen. Kompaktní struktura materiálu pak dokonale koresponduje s aktuálními trendy v dekoraci exteriérů a interiérů.

 

Samozavlažovací květináč se snadno používá: Naplňte nádržku na vodu umístěnou pod květináčem a víc se nemusíte starat. Rostlina si sama bere vodu prostřednictvím nylonového knotu fungujícího jako kořeny. Absorbuje množství potřebné v závislosti na jejích přirozených potřebách. Můžete jet o víkendech nebo svátcích ven, aniž byste se báli o své rostliny.

 

 

Samozavlažovací květináč Eva Solo ve stručnosti:

  • Květináč vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.
  • Nový severský vzhled odpovídající aktuálním módním trendům.
  • Vyroben z polystonu (umělé kameniny), matného skla a nylonu.
  • Polystone je lehčí a kompaktnější než kámen, nemění barvu a odolává změnám teploty.
  • Prostřednictvím nylonového knotu na dně květináče rostlina nasává jen tolik vody, kolik potřebuje.
  • Pomáhá udržet optimální podmínky pro růst rostliny.
  • Hladina vody je snadno čitelná díky průhlednému skleněnému materiálu nádržky na vodu.
  • K dostání v několika rozměrech.
Kód Kód: 568116
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Samozavlažovací květináče
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: šedá / Ø 20,5 cm, v 22 cm
Popis 1: kvalitní sklo
Popis 2: nylon
Popis 3: plast
Popis 4: Polystone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

eva solo barevne

Chcete pestřejší život?

Není žádným tajemstvím, že Eva solo vyrábí unikátní a esteticky příjemné produkty. Chlubí se celou řadou originálních produktů s novémi atraktivními barvami.

Více radosti?

Spousta produktů spojuje mladistvou inovativnost s dlouholetými zkušenostmi. Představují dokonalou kombinaci vzhledu a funkčnosti, které vám zaručeně budou dělat radost.

eva-solo-zivot-s-usmevem
eva-solo-ze-spravne-perspektivy

Nebo jen život ve správné perspektivě?

Její jednoduchost a jasné linie spojené s funkčností si zamilujete. S Eva Solo se začnete dívat na každodenní předměty, jako na předměty krásy.

HISTORIE ZNAČKY

eva-solo-logo

 

Eva Solo je dánská společnost, zabývající se návrhem a výrobou hezkých a vysoce funkcnich interiérových doplňků a kuchyňského náčiní.Je zde kladen důraz na estetické zpracování, funkčnost, vysokou kvalitu a životnost. Vybavení, které zaujme na pohled, je radostí ho používat, nebo prostě jen mít.Historie společnosti sahá až do roku 1913, ale skutečný průlom u značky Eva se odehrává až v roce 1952, kdy na trh přichází s legendárním kráječem na chléb a maso, který se stal designovou klasikou. Byl ze všech úplně první. Dnes jsou produkty rozděleny do několika typových řad a prodávají se po celém světě. Základní podstata zůstává však stejná - estetický vzhled, funkčnost a kvalita. Evě Solo bylo uděleno za jedinečný design výrobků již 150 prestižních ocenění, jako je Red Dot Award, iF product design nebo Good Design Award.