Samozavlažovací květináč šedá OE 20,5 cm, Eva Solo

Neohodnoceno

Design od společnosti: EVA SOLO


Jednoduchost, zřetelné linie a vysoká funkčnost charakterizují výrobky dánské společnosti Eva Solo. Nejinak je tomu v případě samozavlažovacího květináče Eva Solo


Parametry produktu naleznete níže.

2 077 Kč / ks
Výroba ukončena

Jednoduchost, zřetelné linie a vysoká funkčnost charakterizují výrobky dánské společnosti Eva Solo. Nejinak je tomu v případě samozavlažovacího květináče Eva Solo vyrobeného z odolného polystonu , což je nový materiál podobný kamenině. Květináč můžete používat na zahradě i terase. Polystone odolává změnám teploty, nemění barvu a navíc je lehčí než běžný kámen. Kompaktní struktura materiálu pak dokonale koresponduje s aktuálními trendy v dekoraci exteriérů a interiérů.

 

Samozavlažovací květináč se snadno používá: Naplňte nádržku na vodu umístěnou pod květináčem a víc se nemusíte starat. Rostlina si sama bere vodu prostřednictvím nylonového knotu fungujícího jako kořeny. Absorbuje množství potřebné v závislosti na jejích přirozených potřebách. Můžete jet o víkendech nebo svátcích ven, aniž byste se báli o své rostliny.

 

 

Samozavlažovací květináč Eva Solo ve stručnosti:

  • Květináč vhodný pro použití v interiéru i exteriéru.
  • Nový severský vzhled odpovídající aktuálním módním trendům.
  • Vyroben z polystonu (umělé kameniny), matného skla a nylonu.
  • Polystone je lehčí a kompaktnější než kámen, nemění barvu a odolává změnám teploty.
  • Prostřednictvím nylonového knotu na dně květináče rostlina nasává jen tolik vody, kolik potřebuje.
  • Pomáhá udržet optimální podmínky pro růst rostliny.
  • Hladina vody je snadno čitelná díky průhlednému skleněnému materiálu nádržky na vodu.
  • K dostání v několika rozměrech.
Kód Kód: 568116
Jméno značky: EVA SOLO
Kategorie: Květináče
Záruka: 2 roky
Design: Tools Design
Barva / rozměry: šedá / Ø 20,5 cm, v 22 cm
Popis 1: kvalitní sklo
Popis 2: nylon
Popis 3: plast
Popis 4: Polystone

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eva-solo

Čisté linie, kvalita a funkční design, to je značka Eva Solo, jejíž zárodky spatřily světlo světa v 50. letech minulého století. Za tu dobu se může pyšnit mnoha prestižními designovými cenami, několika označeními za „soudobou klasiku“, a především spoustou příznivců po celém světě.

#showmore#

 

Již řadu let přináší dánská značka Eva Solo na trh výrobky charakteristické jednoduchým, ale stylovým designem. Jako jedna z nejznámějších zástupkyň tzv. skandinávského stylu se řídí nejen principem čistých linií, ale i snahou o inovativní řešení. Svůj díl na tom má i spolupráce s řadou světových designérů, kteří pod křídly značky vytvářejí nejen stylové doplňky interiéru, ale i nádobí, kulinářské potřeby či vybavení na outdoor. Výsledkem je množství prestižních cen a neustávající zájem milovníků kvalitního designu po celém světě.