Miska nerezová BASIC Ø 8 cm

Neohodnoceno

Nerezová miska BASIC se hodí na servírování např. oříšků, ovoce, krekrů nebo oliv.Skvěle se kombinuje s dalšími výrobky ze série BASIC.

533 Kč / ks
Můžeme doručit do:
15.2.2021
Na objednání - většinou 14 dnů

Nerezová miska BASIC se hodí na servírování např. oříšků, ovoce, krekrů nebo oliv.Skvěle se kombinuje s dalšími výrobky ze série BASIC.

Nerezová miska BASIC ve stručnosti:

  • Vyrobená z matné ušlechtilé nerezové oceli
  • Rozměry: průměr 8 cm, výška 5,5 cm
  • Nadčasový, osobitý design
Kód Kód: BM63633
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Servírovací mísy a tácy, Servírovací mísy a tácy BASIC
Záruka: 2 roky
Modelová řada: BASIC
Série: Blomus BASIC
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: Ø 8 cm, v 5,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.