Nástěnné hodiny CRONO černé Ø 30,5 cm

Kód: BM65437
Neohodnoceno
Značka: BLOMUS
2 585 Kč / ks
Na objednání - většinou 14 dnů
Můžeme doručit do:
25.3.2021

Hodiny CRONO jsou řízené rádiovým signálem, který zaručuje přesný čas.Změny letního a zimního času se provádí automaticky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodiny CRONO jsou řízené rádiovým signálem, který zaručuje přesný čas.Změny letního a zimního času se provádí automaticky. Pro lepší čitelnost jsou malá i velká ručička hodin černé a vteřinová ručička červená. Hodiny jsou vyrobeny z matné nerezové oceli, čirého skla a plastu a poháněny energií z baterie.

Nástěnné hodiny CRONO ve stručnosti:

  • Vyrobeny z matné nerezové oceli, čirého skla a plastu
  • Rádiově řízený čas / pro použití v CET pásmu Evropa
  • Rozměry: průměr 30,5 cm, hloubka 4,5 cm
  • Baterie je součástí balení

Doplňkové parametry

Kategorie: nástěnné hodiny, Kuchyňské hodiny CRONO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: CRONO
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: černá / Ø 30,5 cm, h 4,5 cm
Materiál: matné nerezová ušlechtilá ocel plast sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.