Prkénko ZEN

Kód: BM66929
Neohodnoceno
Značka: BLOMUS
1 765 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

ZEN - kolekce multifunkčních dřevěných prkének vyrobených z dubového dřeva. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry: v. 2 cm, š. 45 cm, h. 20 cm

Prkénko ZEN lze používat z obou stran. Spojuje tak funkci podnosu a prkénka na krájení pečiva v jednom. Při krájení pečiva se drobky zachytí v drážkách. Po otočení má tác mírně zvýšený okraj, který dodává servírovacímu podnosu eleganci. 

 

Péče: Pokud se výrobek bude používat s potravinami, důrazně doporučujeme ošetřit dřevo olejem. Ten chrání dřevo před změnou barvy a zajišťuje, že se na povrchu dřeva nebudou držet pachy potravin a bakterie. K tomuto účelu doporučujeme slunečnicový olej. Servírovací podnosy lze
opláchnout teplou vodou. Nedoporučuje se však namáčet ve vodě, protože by to mohlo vést k prasklinám ve dřevě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Etážery a podnosy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Modelová řada: Zen
Materiál:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.