Set 2 ks konferenčních stolků FERA

Neohodnoceno

Designový set dvou konferenčních stolků FERA ve dvou různých velikostech, které se skvěle doplňují. Můžete je použít zvlášť anebo dohromady.

4 095 Kč / ks
Můžeme doručit do:
16.10.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Set konferenčních stolků FERA obsahuje:

  • 1x konferenční stolek v 35 cm, š 35 cm, d 35 cm
  • 1x konferenční stolek v 40 cm, š 40 cm, d 40 cm

Designový set dvou konferenčních stolků FERA ve dvou různých velikostech, které se skvěle doplňují. Můžete je použít zvlášť anebo dohromady.

Set konferenčních stolků FERA:

  • Vyrobeno z odolné práškované oceli v elegantní černé barvě
  • Rozměry: menší konferenční stolek - výška 35 cm, šířka 35 cm, délka 35 cm, větší konferenční stolek - výška 40 cm, šířka 40 cm, délka 40 cm
  • Vyráběno tradiční metodou
  • K čištění je vhodné použít vlhký hadřík
Kód Kód: BM65750
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Vybavení předsíně
Záruka: 2 roky
Modelová řada: FERA
Série: Blomus FERA
Materiál: ocel s práškovou barvou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.