Základna monto pro zahradní doplňky s tyčí ø 32 a 38 mm

Kód: BM65442
Neohodnoceno
Značka: BLOMUS
1 382 Kč / ks
Na objednání - většinou 14 dnů
Můžeme doručit do:
8.11.2021

Robustní základna MONTO je vyrobena z masivního betonu. Je vhodné ji zakoupit v případě, že chcete například krmítko nebo pochodeň umístit na dlažbu u vašeho domu. Základna umožní použití zahradních doplňků všude tam, kde není možnost zapíchnutí do měkkého podloží.

 HLAVNÍ PŘEDNOSTI PRODUKTU
vítěz if design award německá kvalita funkční provedení
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robustní základna MONTO je vyrobena z masivního betonu. Je vhodné ji zakoupit v případě, že chcete například krmítko nebo pochodeň umístit na dlažbu u vašeho domu. Základna umožní použití zahradních doplňků všude tam, kde není možnost zapíchnutí do měkkého podloží. Tento typ je vhodný pro ocelové tyče s průměrem 12 mm a dřevěné tyče s průměrem 22 mm.

Základna pro zahradní doplňky ve stručnosti:

  • Vyrobena z betonu šedé barvy
  • Umožní využití zahradních doplňků i na balkoně nebo terase
  • Rozměry: výška 15 cm, průměr 24 cm
  • Podstavec musí stát na pevném, rovném podkladu

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní louče, Zahradní louče MONTO, Krmítka pro ptáčky MONTO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: MONTO
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: šedá / Ø 24 cm, v 15 cm
Materiál: beton plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.