Příbor na salát EASY

Neohodnoceno

Příbor na salát EASY je elegantním doplňkem vašeho prostřeného stolu. Servírovací lžíce i vidlička jsou vyrobeny z matné nerezové oceli.

483 Kč / ks
Můžeme doručit do:
23.11.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Příbor na salát EASY je elegantním doplňkem vašeho prostřeného stolu. Servírovací lžíce i vidlička jsou vyrobeny z matné nerezové oceli.

Příbor na salát EASY:

  • Vyroben z matné nerezové oceli
  • Rozměry: délka příboru 28 cm
  • Příbor je tvarově stabilní
  • Odolné proti potravinovým kyselinám
  • Vhodné do myčky nádobí
  • Dva kusy v balení: vidlička a lžíce
Kód Kód: BM66793
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Sady nerezových příborů, příbory na steaky
Záruka: 2 roky
Modelová řada: EASY
Série: Blomus EASY
Barva / rozměry: d 28 cm, hmotnost 240 g
Materiál: matné nerezová ušlechtilá ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.