Základna MONTO pro zahradní doplňky s tyčí Ø 12 a 22 mm

Neohodnoceno

Robustní základna MONTO je vyrobena z masivního betonu. Je vhodné ji zakoupit v případě, že chcete například krmítko nebo pochodeň umístit na dlažbu u vašeho domu. Základna umožní použití zahradních doplňků všude tam, kde není možnost zapíchnutí do měkkého podloží.

977 Kč / ks
Můžeme doručit do:
15.2.2021
Na objednání - většinou 14 dnů

Robustní základna MONTO je vyrobena z masivního betonu. Je vhodné ji zakoupit v případě, že chcete například krmítko nebo pochodeň umístit na dlažbu u vašeho domu. Základna umožní použití zahradních doplňků všude tam, kde není možnost zapíchnutí do měkkého podloží. Tento typ je vhodný pro ocelové tyče s průměrem 12 mm a dřevěné tyče s průměrem 22 mm.

Základna pro zahradní doplňky:

  • Vyrobena z betonu šedé barvy
  • Umožní využití zahradních doplňků i na balkoně nebo terase
  • Rozměry: výška 14 cm, průměr 21 cm
  • Podstavec musí stát na pevném, rovném podkladu
Kód Kód: BM65428
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Zahradní louče, Zahradní louče MONTO, Krmítka pro ptáčky MONTO
Záruka: 2 roky
Modelová řada: MONTO
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: šedá / Ø 21 cm, v 14 cm
Materiál: beton plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.