ZACK

Webová stránka značky: ZACK

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.

Cena

11914189
111914189
Háček na ručník Appeso nerezový lesklý samolepící
359 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Háček na dveře dvojitě zahnutý broušený nerez
hÁČEK NA DVEŘE Velice praktický háček na dveře pro zavěšení téměř čehokoliv bez nutnosti šroubování nebo lepení. Na vnitří straně se nachází měkká podložka pro ochranu před poškrábáním. Popis háčku Jednoduchá instalace háčku V čem háček vyniká?
509 Kč / ks
 
Skladem (6 ks)
Háček na dveře dvojitě zahnutý nerezový broušený
1 469 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Nerezové ramínko na kabát pagor broušené
479 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Nerezový dávkovač mýdla na zeď lesklý linea ZACK
Dárek Zdarma
Klín pod dveře CASA nerezový broušený
569 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Háček na ručníky nerezový broušený k vrtání atore
589 Kč / ks
 
Na objednání - většinou 14 dnů
Nerezový dávkovač mýdla na zeď broušený linea ZACK
Dárek Zdarma
Nahoru
Další produkty
455 položek celkem

Stránka 1 z 23 - 455 položek celkem