Dóza na marmeládu s nerezovým víčkem BASIC 100 ml

Neohodnoceno

Skleněná dóza na marmeládu se pyšní čistým designem, díky kterému se hodí do každé kuchyně. Skvěle se kombinuje s dalšími produkty ze série BASIC.

510 Kč / ks
Můžeme doručit do:
29.12.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Skleněná dóza na marmeládu se pyšní čistým designem, díky kterému se hodí do každé kuchyně. Skvěle se kombinuje s dalšími produkty ze série BASIC.

  • Dóza na marmeládu BASIC, Blomus
  • Vyrobena ze skla a matné nerezové oceli
  • Rozměry: průměr 6,5 cm, výška 5 cm, objem 100 ml
Kód Kód: BM63619
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Dózy na potraviny & boxy na jídlo, Dózy na potraviny & boxy na jídlo blomus BASIC
Záruka: 2 roky
Modelová řada: BASIC
Série: Blomus BASIC
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: Ø 6,5 cm, v 5 cm, V 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.