Regál na 9 lahví PILARE

Neohodnoceno

Regál na lahve PILARE vyrobený z niklované nerezové oceli je rafinovaným pomocníkem pro vaši vinotéku. Nerezová ocel působí chladně, avšak společně s několika lahvemi vína bude přinášet jen radost. V zadní části regálu je mřížka hustější než vpředu, proto nemůže víno vypadnout.

1 846 Kč / ks
Můžeme doručit do:
30.12.2019
Na objednání - většinou 14 dnů

Regál na lahve PILARE vyrobený z niklované nerezové oceli je rafinovaným pomocníkem pro vaši vinotéku. Nerezová ocel působí chladně, avšak společně s několika lahvemi vína bude přinášet jen radost. V zadní části regálu je mřížka hustější než vpředu, proto nemůže víno vypadnout. Plastová ochrana ve spodní části regálu navíc pomáhá uchránit podlahu před nechtěnými škrábanci.

Regál na 9 lahví PILARE ve stručnosti:

  • Je vyroben z niklované nerezové oceli a plastu
  • Rozměry: výška 38 cm, šířka 28 cm, hloubka 22 cm
  • Vhodný pro 9 lahví
Kód Kód: BM68487
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Regály na víno
Záruka: 2 roky
Série: Blomus PILARE
Barva / rozměry: v 38 cm, š 28 cm, h 22 cm, hmotnost 2,5 kg
Materiál: nerezová ušlechtilá ocel niklované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.