WC štětka nerezová lesklá nástěnná SCALA

Neohodnoceno

Design od společnosti: ZACK


Neotřelý wc štětka nástěnná scala jistě zaujme každou návštěvu. Nezaměnitelná kvalita německé značky Zack.


Parametry produktu naleznete níže.

3 119 Kč / ks
Můžeme doručit do:
13.11.2020
Na objednání - většinou 14 dnů

Neotřelý wc štětka nástěnná scala jistě zaujme každou návštěvu. Nezaměnitelná kvalita německé značky Zack. 

  • Nerezová ocel 18/10, leštěná
  • Rozměry: 9 cm x 54 cm x 13 cm
  • odnímatelný vnitřní pohár z černého plastu
  • Kartáčová hlava, vnitřní nádoba a rukojeť jsou k dispozici jako náhradní díly
  • Montáž na zeď: vrtání nebo lepení
  • Včetně upevňovacího materiálu (hmoždinky, šrouby) a ilustrovaného montážního návodu. K připevnění lepidlem jsou zapotřebí následující produkty ZACK: Lepidlo ZackMount (6 g) č. Zboží 30003 / ZackMount lepidlo (13 g) Č. Položky 30004
  • Tento produkt je součástí designové řady ZACK „SCALA“
Kód Kód: 40055
Jméno značky: ZACK
Kategorie: WC štětky, WC štětky SCALA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: SCALA
Modelová řada: SCALA
Výška: 54 cm
Šířka: 9 cm
Hloubka: 13 cm
Další parametry: Lesklý povrch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

zack-nerezove-designove-doplnky

 

Směr i trend udávající německá rodinná společnost ZACK, jejímž zakladatelem a do současné chvíle generálním ředitelem je pan Bernd Mackenroth, neustále dokazuje svými kolekcemi, že je právem považována za jednu z nejlepších značek v segmentu bytových doplňků z nerezové oceli.

#showmore#

 

Společnost se již mnoho let řadí mezi přední evropské poskytovatele specializovaných sortimentů z tohoto materiálu. Pan Mackenroth zaměstnává své vlastní designéry, jako jsou Gesa Meeder, René Kuntzag, Andreas Vater, Nora Burkhardt a Heico Linke . Nadčasové nerezové výrobky značky ZACK s tradicí od roku 1985 Vám vydrží po celé generace. Jsou vyrobeny z mimořádně kvalitní potravinářské nerezové oceli 18/10, která má extrémní mechanické vlastnosti.

Nerez má obecně antiseptickou vlastnost, která se zvyšuje leštěním. Proto je nerez zdravotně nezávadná, snadno se udržuje a díky výborným mechanickým vlastnostem má velmi dobrou životnost v porovnání s chromovanými povrchy. Je navíc recyklovatelná, čímž se podstatně snižuje dopad jejího zpracování na životní prostředí.

 

V kolekci Zack naleznete především koupelnové doplňky jako nerezové poličky, háčky do koupelny, dávkovače mýdla, wc štětky, držáky na toaletní papír a profesionální stěrky na sklo. Zack se samozřejmě nezabývá jen koupelnou. Za zmínku jistě stojí i kvalitně zpracované etažéry, podnosy, cukřenky, regály na víno, ale i tabule na klíče, dveřní zarážky i věšáky na kabáty.