RIVSALT

Webová stránka značky: RIVSALT

RIVSALT je gastronomický zážitek a nový způsob přidávání soli a pepře do potravin. Přírodní kamenná sůl nebo šišky jávského pepře jsou stylově servírované na dubovém prkénku s nerezovým ocelovým struhadlem. RIVSALT je originální způsob servírování sole a je jisté, že se stane jedním z prvních témat při usedání ke stolu. Zároveň slouží jako skvělý dárek!

RIVSALT KITCHEN je skvělým nástrojem pro přípravu pokrmů a grilujete-li rádi, tak zcela určitě oceníte BBQ grilovací bloky (vhodné na grilování na plynu či uhlí, ale lze je také použít do trouby).

Máte-li rádi neobvyklé chutě, tak určitě oceníte lékořici,která je vhodná téměř k jakémukoliv dezertu, ale využít ji lze i při vaření, pečení nebo výrobě nápojů. 

Tím výčet produktů od značky RIVSALT nekončí. Originalitu vašemu stolu mohou dodat i stonky sušených květin z atlasového pohoří Maroka, které slouží jako párátka. Stačí odtrhnout a standardně použít jako párátko. Stylově působí i dubový držák, jehož vzhled uspokojí každého milovníka designu. 

Žádné produkty značky RIVSALT nebyly nalezeny...