Koš na ovoce SONORA 26 x 26 cm

Neohodnoceno

Elegantní drátěný koš na ovoce SONORA je praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Bude se skvěle vyjímat v kuchyni, na jídelním stole nebo ve vaší kanceláři.

655 Kč / ks
Výroba ukončena

Elegantní drátěný koš na ovoce SONORA je praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Bude se skvěle vyjímat v kuchyni, na jídelním stole nebo ve vaší kanceláři.

  • Koš na ovoce SONORA, Blomus
  • Vyroben z lesklé chromované oceli
  • Rozměry: výška 7,5 cm, šířka 26 cm, délka 26 cm
  • Vhodný do bytu i kanceláře
  • Snadno se čistí
Kód Kód: BM63540
Jméno značky: BLOMUS
Kategorie: Servírovací mísy a tácy, Servírovací mísy a tácy SONORA
Záruka: 2 roky
Modelová řada: SONORA
Série: Blomus SONORA
Designér: Flöz Industrie Design
Barva / rozměry: v 7,5 cm, š 26 cm, d 26 cm, hmotnost 789 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

blomus-logo-domio

Výrobky značky Blomus pocházejí z německé produkce a představují převážně nerezové doplňky pro domácnost. Ty se vyznačují vysokými užitnými vlastnostmi, stejně jako vysokou kvalitou spojenou s dlouhou životností a zajímavým moderním designem.

#showmore#

 

Firma Blomus sídlí ve městě Sundernu v Severním Porýní-Vestfálsku a v současnosti se jedná o jednu z nejvýznamnějších firem zabývajících se výrobou nerezy a produkcí nerezových výrobků, majících vysokou míru kvality podobně jako exkluzivního designu.

Úspěch značky stojí především na kvalitě použitých materiálů, na první pohled rozeznatelném designu, lásce k řemeslu a na každodenním využití produktů v běžném životě. Firma byla založena již v roce 1961. Právě proto je Blomus špičkou v oblasti interiérových doplňků, které vydrží po celé generace.